OTTO BELLA

Mükemmelliğin Karşılığı,
Beklentilerinizin Ötesi; OTTO BELLA

 

BİLGİ TALEP FORMU

 

OTTO BELLA bulunduğu mekana ilham veren mimari konsepti, ağaçlarla çevrelenmiş masmavi denizle bütünleşmiş konumu, prestijli konforuyla, şehir hayatının da huzur ve keyif katabileceğini ispatlıyor.

 

Birbirinden güzel 8 villadan oluşan OTTO BELLA Projesi hayata geçiyor! OTTO BELLA, şehrin tüm imkanlarına uzak kalmadan, doğayla iç içe bir yaşam olabileceğini ispatlıyor. Özel tasarımlar, en kaliteli malzemelerle buluşuyor mükemmellik yaşam alanlarına taşınıyor. Her bir detayı titizlikle tasarlanmış, konforun yeniden tanımlanacağı bir proje hayat buluyor…

 

Butik bir anlayışla tasarlanmış, birbirinden çekici sekiz özel villadan oluşan bir şaheser; OTTO BELLA Bulunduğu mekana ilham veren mimari konsepti, ağaçlarla çevrelenmiş masmavi denizle bütünleşmiş konumu, prestijli konforuyla, şehir hayatının da huzur ve keyif katabileceğini ispatlıyor. 

Bahçe Keyfinizi Nasıl Alırdınız?

Evinizin kendisi kadar bahçesi de büyüleyici… Bahçeye çıkınca sizi pergolanın üstünden sarkan kırmızı begonviller karşılayacak. Sıcak yaz günlerinde pergolanın altında kahvaltı yapmak size keyif katacak, gölgesi serinlik verecek. Daha çok serinlemek isterseniz havuzunuzu hatırlatırız.

 

Marina’dan masmavi sulara yelken açmak…

Evden çıktığınızda da geniş imkanlarla dolu bir dünya sizi karşılıyor. Evinizin hemen yanında yemyeşil bir alanla komşusunuz. Biraz ilerideki sahil, sabah sporu ve akşam yürüyüşleri için ideal... Daha da güzeli Marina’ya çok yakınsınız. Marina’dan denize açılıp, mavi sularda unutulmaz dakikalara yelken açabilirsiniz… Kısaca OTTO BELLA’nın etrafı; yeşille, maviyle, güzelliklerle çevrili…

Rahatınızı, Titizlike Düşündük…

Projenin öne çıkan mimari unsurları, projenin genelindeki incelikli düşünceler hakkında size fikir verecektir. Mimari özellikleri ve peyzajıyla farklı bir atmosfer oluşturan, komşuluk ilişkilerinin gelişmesine yardım edecek sokak, bu örneklerin başında geliyor. Evden dışarıya taşan cam bölme, size evdeyken dışarıdaymış gibi hissettirecek, ay ışığında gökyüzünü seyretmeyi ve her şeyden uzaklaşmanın keyfini yaşatacak…

Nereden Baksanız Muhteşemliği Göreceksiniz…

Bir yandan baktığınızda doğal Kayrak taşının kattığı estetik zenginlik, diğer yandan bakınca tek tuşla açılabilen, son derece modern görünüm sunan ahşap güneşlik sistemi… Öte yandan bahçenizin ağaçlarla, begonvillerle süslenmiş doğası… Nereden bakarsanız bakın, yıllar geçse de “iyi ki…” ile başlayan cümleler kuracağınız güzellikte bir evin mutluluğunu yaşayacaksınız…

Zengin Seçeneklerle Dolu Bir Ev Yaşamı…

OTTO BELLA, yaşam alanınızın konforunu artıran detaylarla zenginleştirildi.

İçeriye güneş ışıklarını misafir eden bir merdiven boşluğunuz var. Spordan yeni geldiniz ve yorgunsanız; garajınızdan yatak odanıza çıkan size özel asansörünüzü kullanmanızı tavsiye ederiz. Hobinizle uğraşmak isterseniz diye tamamen size özel boş bir alan ayırdık. Sıcak yaz günlerinde size serinlik katacak havuzunuz ve kış günlerinde içinizi ısıtacak gösterişli şömineniz bulunuyor. Ayrıca yardımcılarınızın kullanabileceği bir yaşam alanı mevcut. Kısaca OTTO BELLA, yüksek yaşam kalitesiyle de size hitap edecek.

Konfor, Evinizin Her Bir Köşesinde…

Evinizin geniş salonunda misafirlerinizle unutulmaz sohbetler, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Ama isterseniz misafirlerinizi, bahçe katındaki salonun büyük cam kapılarını açıp, pergolanın altındaki oturma gruplarına da buyur edebilirsiniz. Hemen yandaki mutfaktan bahçeye yayılan nefis kokular eşliğinde, hep beraber yemek ziyafeti çekebilirsiniz. Çocuklarınızın odasındaki tavan pencerelerini açıp, çocuklarla beraber teleskopla yıldızları izlemek ayrı bir zevk olacak.

Güzel Olduğu Kadar "Akıllı" Villalar...

OTTO BELLA’da, estetik bir görünümün yanı sıra hayatınızı kolaylaştıracak teknolojik unsurlar da mevcut. Eve gelmeden önce cep telefonunuzdan ısıtma veya soğutma sistemlerini ayarlayabilirsiniz. Ya da ışıkları açık mı unuttunuz? Sorun değil, yine cep telefonunuzdan kolayca ışıkları kapatabilirsiniz. Çünkü OTTO BELLA, Akıllı Ev Sistemi’ne sahip.

Sinema, Garaj veya Stüdyo… Keyfiniz Bilir!…

Belki klasik otomobilinizi saklayacağınız bir garaj veya arkadaşlarınızla buluşup, müzik çalışmaları yapacağınız bir stüdyo ya da film tutkunuzu dindirecek mini bir ev sineması… OTTO BELLA’da hobilerinize, zevklerinize göre şekillendirebileceğiniz nasıl isterseniz öyle kullanabileceğiniz özel alanlarınız da var.

OTTO BELLA’yı tercih etmeniz için çok neden var…

 • Denize, Marina’ya ve sahile yakın konum.
 • Özenle seçilmiş mimari öğelerle yüksek kaliteli donanım.
 • Ihlamur ve limon ağaçlarını içinde barındıran bahçe.
 • Ferah bir kullanım sunan şık ve estetik mimari.
 • Hobilerinize veya keyfinize göre kullanabileceğiniz özel alanlar.
 • Havuz ve şömine ile öne çıkan zengin detaylar.
 • Garajdan odalara çıkan asansör.
 • Akıllı Ev Sistemi.
 • Depreme dayanıklı bina tasarımı.
 • Yeşil alanla komşu konum.
 • Bağlantı yollarına ve merkezi noktalara yakınlık.

Özenle Seçilmiş Özellikler…

 • Sokak aydınlatmaları
 • Güvenlik sistemi
 • Çatı pencereleri
 • Su deposu
 • Kapalı otopark
 • Çinko titanyum alaşımlı kenet çatı sistemi
 • Villaya özel bağımsız ısıtma ve soğutma sistemi
 • %100 yedekli enerji sağlayan jeneratör sistemi
 • Yerden ısıtma sistemi
 • Merkezi uydu yayını
 • Otomatik bahçe sulama sistemi
 • Otomatik güneşlik sistemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilgi Talep Formu
Bilgilendirme

Formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Karkın İnşaat pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. 


Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@karkin.com.tr e-posta adresimiz veya 444 7 384 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile bize iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

GÖNDER
Projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bilgi talep formunu doldurun, uzman ekibimiz size yardımcı olsun.